Euro-Premium Fides Breeder line HIGH PERFORMANCE 20 kg

Euro-Premium Fides Breeder line HIGH PERFORMANCE 20 kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
36,54€41,54€
Kód produktu: Euro-Premium Fides Breeder line HIGH PERFORMANCE 20 kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.

Euro-Premium Fides Breeder line HIGH PERFORMANCE 20 kg

Značka krmiva Fides Breeder Line
Vek psa Pre všetkých
Veľkosť psa Pre všetkých
Druh krmiva Suché krmivo
EAN kód 5411860000355
Hmotnosť 200 kg

POPIS

FIDES BREEDER Line HP je vhodné predovšetkým pre psov, od ktorých sa očakáva dosiahnutie športového vrcholu ako je napr. poľovanie, stráženie, ťahanie, stopovanie,... a pre ostatných pracujúcich psov.

Toto vysokoenergetické krmivo, ktorého základom je kura (najmenej 25%) a ryža (najmenej 20%), zariadi že pes je zásobený všetkými potrebnými živinami, ktoré mu vždy pomôžu dosiahnúť vrchol výkonnosti.

Pridanie L-karnitinu, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri premene tuku z telových rezerv na svalové bunky (spaľovanie tuku) a lecitinu (zásobenie energiou) - optimalizuje trávenie podávaných tukov a je veľmi odporúčané pre psov, ktorí sa zúčastňujú vytrvalostných športových skúšok.

Pridanie železa v chelátovej forme (minerál je naviazaný na aminokyseliny a zabezpečuje vyšší stupeň absorbcie) je potrebné pre vznik červených krviniek, zaisťuje vyšší prívod kyslíka pri vrcholnej výkonnosti a v priebehu reconvalescencie.
Vitamín C, kľúčový antioxidant potrebný pre rast chrupaviek, podporuje kvalitu štruktúry kože, krvného obehu a svalov.

Pridanie zvýšeného množstva magnézia, ktoré hrá dôležitú úlohu pri prenose nervových impulzov a spôsobuje, že FIDES BREEDER Line HP má relaxačný účinok v prípade stresu, čo vysvetľuje prečo je odporúčaný pre psov s dispozíciou k nervóznemu správaniu.

Pridanie sladových kvasníc (najúplnejší multivitamínový, minerálový a aminokyselinový prírodný komplex) slúži k tomu, aby Váš pes bol fit a viac temperamentný a aktívny.

FIDES BREEDER Line HP sa podáva ako suché krmivo. Pri kŕmení zvierat sa vyhnite náhlej zmene z iného kŕmenia na suché krmivo FIDES BREEDER Line HP. Odporúčame postupné zvyšovanie pomeru dennej dávky suchého krmiva ku bežnej strave v priebehu jedného týždňa. Vždy sa uistite, že pes má dostatok čerstvej vody v blízkosti jeho misky s krmivom!

ZLOŽENIE:
Kura, ryža, vedľajšie pšeničné produkty, živočíšny tuk, mletá kukurica, cukrová repa, sladové kvasnice, hydrolyzovaný kurací proteín, magnézium, lecitín, L-karnitín, železo v chelátovej forme, vitamín C, minerály, vitamíny (15), mikroprvky (7). Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!