Euro-Premium Fides Breeder line SENSITIVE 20 kg

Euro-Premium Fides Breeder line SENSITIVE 20 kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
39,84€44,84€
Kód produktu: Euro-Premium Fides Breeder line SENSITIVE 20 kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.

Euro-Premium Fides Breeder line SENSITIVE 20 kg

Značka krmiva Fides Breeder Line
Vek psa Pre všetkých
Veľkosť psa Pre všetkých
Druh krmiva Suché krmivo
   
Hmotnosť 20 kg

POPIS

Kompletné krmivo zámerne vyvinuté pre psov náchylných na alergie z jedla a pre psov, ktorí potrebujú špeciálnu starostlivosť o kožu a srsť.

Niektoré typy živín (pšeničný lepok, sója, hovädzie proteíny..) nie sú vždy vhodné pre niektorých psov, ktorým môžu vyvolať kožné alebo tráviace problémy.

Špeciálne zloženie na základe jahňacieho mäsa (najmenej 15%) a ryže (najmenej 20%) najvyššej kvality významne znižujú akékoľvek riziko. Toto krmivo obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS) pre optimálne trávenie.

BREEDER Line Sensitive sa podáva ako suché krmivo. Pri kŕmení zvierat sa vyhnite náhlej zmene z iného kŕmenia na suché krmivo FIDES BREEDER Line Sensitive. Odporúčame postupné zvyšovanie pomeru dennej dávky suchého krmiva ku bežnej strave v priebehu jedného týždňa. Vždy sa uistite, že pes má dostatok čerstvej vody v blízkosti jeho misky s krmivom!

ZLOŽENIE:
Ryža (najmenej 20%), jahňacie (najmenej 15%), kura, mletá kukurica, pšenica, cukrová repa, živočíšny tuk, hydrolyzovaný kurací proteín, vajcia, kukuričný lepok, múčka z rýb, FOS, minerály, vitamíny (15), mikroprvky (7). Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!