Euro-Premium Fides Breeder line CONDITION 20 kg

Euro-Premium Fides Breeder line CONDITION 20 kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
36,54€41,54€
Kód produktu: Euro-Premium Fides Breeder line CONDITION 20 kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.

Euro-Premium Fides Breeder line CONDITION 20 kg

Značka krmiva Fides Breeder Line
Vek psa Pre všetkých
Veľkosť psa Pre všetkých
Druh krmiva Suché krmivo
EAN kód 5411860000348
Hmotnosť 20 kg

POPIS

FIDES BREEDER Line Condition je kompletné krmivo pre psov od ktorých sa požaduje v krátkom čase ukázať vrchol výkonnosti, alebo pe tých ktorí sa nachádzajú v štádiu, keď ich potreby sú značné zvýšené.

Vysoká koncentrácia živín spolu s vynikajúcou straviteľnosťou zabezpečí vysokovýživnú stravu požadovanú najmä v obdobiach ako je laktácia a kojenie. BREEDER Line Condition je tiež veľmi odporúčané v poslednej fázi rastu ale tiež aj počas rekonvalescencie po ochorení.

Pridanie L-karnitinu, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri premene tuku z telových rezerv na svalové bunky (spaľovanie tukov) a lecitinu (zásobenie energiou) - optimalizuje trávenie podávaných tukov, je veľmi odporúčané pre psov, ktorí sa zúčastňujú vytrvalostných športových skúšok.

Pridanie železa v chelátovej forme (minerál je naviazaný na aminokyseliny a zabezpečuje vyšší stupeň absorbcie) je potrebné pre vznik červených krviniek. Zaisťuje vyšší prívod kyslíka pri vrcholnej výkonnosti a v priebehu reconvalescencie.

Vitamín C, kľúčový antioxidant, je potrebný pre rast chrupaviek, podporuje kvalitu štruktúry kože, krvného obehu a svalov.

Pridanie zvýšeného množstva magnézia, hrá dôležitú úlohu pri prenose nervových impulzov a spôsobuje, že FIDES BREEDER Line Condition má relaxačný účinok v prípade stresu, čo vysvetľuje prečo je odporúčaný pre psov s dispozíciou k nervóznemu správaniu.

Použitie špeciálnej nerozpustnej vlákniny zabepečí optimálny prechod tráviacou sústavou.

Pridanie zvýšeného množstva beta-karoténu, vitmínu ktorý je rozhodujúci pre plodnosť, podporuje pravidelný cyklus keď feny sú v perióde a zvyšuje pravdepodobnosť oplodnenia a väčšieho vrhu.

Pridanie sladových kvasníc (najúplnejší multivitamínový, minerálový a aminokyselinový prírodný komplex) slúži k tomu, aby Váš pes bol fit a viac temperamentný a aktívny.

FIDES BREEDER Line Condition sa podáva ako suché krmivo. Pri kŕmení zvierat sa vyhnite náhlej zmene z iného kŕmenia na suché krmivo FIDES BREEDER Line Condition. Odporúčame postupné zvyšovanie pomeru dennej dávky suchého krmiva ku bežnej strave v priebehu jedného týždňa. Vždy sa uistite, že pes má dostatok čerstvej vody v blízkosti jeho misky s krmivom!

ZLOŽENIE:
Pšenica a vedľajšie pšeničné produkty, kura, mletá kukurica, živočíšny tuk, jačmeň, cukrová repa, kukuričný lepok, hydrolyzovaný kurací proteín, fosforečnan vápennatý, magnézium, sladové kvasnice, lecitín, olej z lososa, L-karnitín, železo v chelátovej forme, vitamín C, minerály, vitamíny (15), miktoprvky (7). Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!