Euro-Premium Fides Breeder line EXCELLENT 20 kg

Euro-Premium Fides Breeder line EXCELLENT 20 kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
36,54€41,54€
Kód produktu: Euro-Premium Fides Breeder line EXCELLENT 20 kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.

Euro-Premium Fides Breeder line EXCELLENT 20 kg

Značka krmiva Fides Breeder Line
Vek psa Pre všetkých
Veľkosť psa Pre všetkých
Druh krmiva Suché krmivo
EAN kód 5411860000331
Hmotnosť 20 kg

POPIS

FIDES BREEDER Line Excellent je vysokohodnotná, kompletná, udržiavacia strava, ktorá bola účelovo vyvinutá pre dospelých psov s normálnou úrovňou aktivity.

Vysoký podiel kuraťa (najmenej 15%) a ryže (25%) robí toto krmivo obzvlášť ľahko stráviteľné pre zažívací systém. Pridanie sladových kvasníc (najúplnejší multivitamínový, minerálový a aminokyselinový prírodný komplex) slúži k tomu, aby Váš pes bol viac aktívny a temperamentný.
Optimálne vyvážený pomer Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín ako výsledok použitia oleja z lososa a pridaného biotínu. Tento výrobok garantuje zdravú a lesklú srsť, ako aj zdravú štruktúru chlpu. Ideálne pri začínajúcich prejavoch vypadávania srsti, alebo v priebehu výmeny srsti, kedy je velmi potrebné zabezpečiť dostatočnú výživu.

FIDES BREEDER Line Excellent sa podáva ako suché krmivo. Pri kŕmení zvierat sa vyhnite náhlej zmene z iného kŕmenia na suché krmivo FIDES BREEDER Line Excellent. Odporúčame postupné zvyšovanie pomeru dennej dávky suchého krmiva ku bežnej strave v priebehu jedného týždňa. Vždy sa uistite, že pes má dostatok čerstvej vody v blízkosti jeho misky s krmivom!

ZLOŽENIE:
Pšenica a vedľajšie pšeničné produkty, kura, mletá kukurica, živočíšny tuk, jačmeň, kukurica, cukrová repa, kukuričný lepok, hydrolyzovaný kurací proteín, sladové kvasnice, olej z lososa, lecitín, biotín, minerály, vitamíny (15), mikroprvky (7). Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!