Euro-Premium Large Senior Chicken&Rice 15kg

Euro-Premium Large Senior Chicken&Rice 15kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
42,12€74,12€
Kód produktu: Euro-Premium Large Senior Chicken&Rice 15kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.
Euro-Premium Large Senior Chicken&Rice 15kg

POPIS PRODUKTU

Kompletné krmivo pre dospelých psov (nad 7 rokov) veľkých plemien (nad 25 kg).

Chodroitín a sulfáty glukozamínov sú pridané na podporu pružných kĺbov. Vysoká hladina antioxidantov (ako napríklad vitamínu E) pomáha upevňovať zdravie. Ideálny pomer Omega-3 a Omega 6 mastných kyselín je dosiahnutý pridaním vynikajúceho rafinovaného rybieho oleja potrebného pre zdravú a lesklú srsť a dobrý prirodzený obranný systém.

ZLOŽENIE:
Kukurica, kuracia mäsová múčka (18%), pšenica, ryža (16%), živočíšny tuk, kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň, rybia múčka, dužina z cukrovej repy, sušené celé vajcia, rafinovaný rybí olej, lecitín, frukto-oligosacharidy, glukozamín, chondroitín sulfát.

PODPORA KĹBOV
Toto krmivo obsahuje menej kalórii, tukov a L-Karnitín, ktorý podporuje metabolizmus tukov. Tieto zložky napomáhajú zníženiu rizika obezity a pomáhajú pri vyššej ochrane kĺbov. Glukozamín a chondroitín sulfát podporujú starostlivosť o staršie kĺby.

OPTIMÁLNE TRÁVENIE
Staršie psy môžu mať citlivejší tráviaci trakt. Vďaka ľahko stráviteľným ingredienciám ako vysoko kvalitné kuracie mäso a ryža, prebiotiká a drvina z cukrovej repy, je toto krmivo špeciálne prispôsobené práve pre tieto psy.

DOKONALÁ VEĽKOSŤ A TVAR
Vďaka špeciálnemu tvaru môžu granule ľahko rozhrýzť aj staršie psy s citlivými zubami. Ideálna vyváženosť vápnika a fosforu podporuje zdravé zuby.

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!