Euro-Premium Medium Puppy Chicken&Rice 12kg

Euro-Premium Medium Puppy Chicken&Rice 12kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
34,50€39,50€
Kód produktu: Euro-Premium Medium Puppy Chicken&Rice 12kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.
Euro-Premium Medium Puppy Chicken&Rice 12kg

POPIS PRODUKTU

Kompletné krmivo najvyššej kvality s vysokou stráviteľnosťou pre rastúce šteniatka stredných a veľkých plemien až do dospelosti. Euro* Premium Junior & Puppy medium má špeciálne zloženie, ktoré poskytne vášmu šteniatku výživu potrebnú pre vývoj silných kostí a svalov. Kľúčovými zložkami sú kuracie mäso a vajcia, ako zdroj bielkovín a ryža ako zdroj uhľohydrátov. Toto krmivo pre šteniatka obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).

Krmivo obsahuje v 1kg:

26% bielkovín

14% tuku

2% vlákniny

5,5% popola

1,1% vápnika

0,7% fosforu

9% vlhkosti

20 000 IE vitamínu A

1 800 IE vitamínu D3

180mg vitamínu E

Zloženie:
kuracie mäso, ryža, mletá pšenica, mletá kukurica, sušené celé vajcia, repná dužina, živočíšny tuk, mäso zo sleďa, rybí olej, hydrolyzovaný albumín, sušené kvasnice, L-lyzín, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.Kompletné krmivo najvyššej kvality s vysokou stráviteľnosťou pre rastúce šteniatka stredných a veľkých plemien až do dospelosti. Euro* Premium Junior & Puppy medium má špeciálne zloženie, ktoré poskytne vášmu šteniatku výživu potrebnú pre vývoj silných kostí a svalov. Kľúčovými zložkami sú kuracie mäso a vajcia, ako zdroj bielkovín a ryža ako zdroj uhľohydrátov. Toto krmivo pre šteniatka obsahuje ovocné oligosacharidy (FOS), ktoré zabezpečujú optimálne trávenie. Ideálny pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín sa dosahuje pridaním čistého rybieho oleja (pre lesklú, zdravú srsť a dobrú odolnosť voči chorobám).

Krmivo obsahuje v 1kg:

26% bielkovín

14% tuku

2% vlákniny

5,5% popola

1,1% vápnika

0,7% fosforu

9% vlhkosti

20 000 IE vitamínu A

1 800 IE vitamínu D3

180mg vitamínu E

Zloženie:
kuracie mäso, ryža, mletá pšenica, mletá kukurica, sušené celé vajcia, repná dužina, živočíšny tuk, mäso zo sleďa, rybí olej, hydrolyzovaný albumín, sušené kvasnice, L-lyzín, minerály, vitamíny (15), stopové prvky (7), ovocné oligosacharidy (FOS) a lecitín. Obsahuje EÚ schválené antioxidanty a konzervačné látky.

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!