Euro-Premium Large Adult HIGH ENERGY 12kg

Euro-Premium Large Adult HIGH ENERGY 12kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
34,50€39,50€
Kód produktu: Euro-Premium Large Adult HIGH ENERGY 12kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.
Euro-Premium Large Adult HIGH ENERGY 12kg

POPIS PRODUKTU

Kompletné krmivo pre dospelých psov (nad 12 mesiacov) stredných a veľkých plemien (nad 10 kg) s potrebami vysokej energie.

Viac vitamínu C a E ešte viac podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Krmivo obsahuje probiotiká FOS (fruktooligosacharidy) a dužinu cukrovej repy pre optimálne trávenie. Pridaný rybí olej zabezpečuje ideálnu rovnováhu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín na podporu kĺbov, zdravej kože a lesklej srsti.

ZLOŽENIE:
Kuracia mäsová múčka (28%), pšenica, ryža (15%), živočíšny tuk, dehydrované živočíšne bielkoviny, hydrolyzovaná kuracia pečeň, dužina z cukrovej repy, sušené celé vajcia, dehydrovaná ryba, kvasnice, soľ, rafinovaný rybí olej, lecitín, fruktooligosacharidy (0,1%), glukosamín, chondroitín sulfát, zelený čaj, rozmarín.

VYSOKÁ ENERGIA
Vysoké množstvo proteínov (30%) a tukov (20%) najvyššej kvality podporuje svalstvo a udžuje energiu aj počas vrcholových výkonov, zotavovania alebo za studených klimatických podmienok. Krmivo je vhodné taktiež počas gravidity a kojenia.

OPTIMÁLNA IMUNITA
Prebiotiká a vysoké hladiny vitamínu C a obzvlášť vitamínu E podporujú imunitný systém počas období záťaže, vysoko náročných aktivít, alebo počas zotavovania.

OCHRANA KĹBOV
Optimálna hladina Omega-3 mastných kyselín a prídavok glukozamínu a chondroitín sulfátu napomáha v podpore pružných a silných kĺbov.

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!