Euro-Premium Medium Adult STERILIZED 10kg

Euro-Premium Medium Adult STERILIZED 10kg

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
39,60€44,60€
Kód produktu: Euro-Premium Medium Adult STERILIZED 10kg
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.
Euro-Premium Medium Adult STERILIZED 10kg

POPIS PRODUKTU

Kompletné krmivo pre stredné a veľké plemená dospelých psov (nad 10kg) po kastrácii alebo sterilizácii, a pre psov, ktorí v dôsledku toho majú tendenciu priberať.

Preto je dôležité prispôsobiť potravu vášho psa tejto zmenenej nutričnej potrebe. Psovi môžete takto pomôcť mať ideálnu hmotnosť, udržať si ju dlhodobo vrátane udržania jeho svalovej hmoty. Krmivo obsahuje kombináciu vlákniny s Psyllium vlákninou, ktorá má pozitívny efekt na funkciu tráviacich orgánov a taktiež na hladinu cholesterolu v krvi. Obohatenie krmiva extraktom zeleného čaju, rozmarínom a betakaroténom podporuje imunitný systém. Aby bol dosiahnutý želaný výsledok toto krmivo špičkovej kvality by nemalo byť miešané s inou potravou či krmivom.

ZLOŽENIE:
Kuracia mäsová múčka (23%) (prirodzený zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu), kukurica, zemiak (20%), rafinovaná vláknina, hydrolyzované kuracie bielkoviny, dužina z cukrovej repy, živočíšny tuk, lososová múčka, sušené celé vajcia, kvasnice, vláknina psyllium, zelený čaj, rozmarín.

IDEÁLNA HMOTNOSŤ
Toto krmivo je obohatené o L-Karnitín (500mg/kg), ktorý umožňuje optimálne spaľovanie tukov. Aj vďaka nízkemu obsahu tukov je krmivo vhodné pre sterilizované alebo kastrované psy alebo pre psy, ktoré v dôsledku toho majú sklon k nárastu hmotnosti.

IDEÁLNE TRÁVENIE
Vysoký obsah vlákniny vrátane vlákniny psyllium zaisťuje vyššiu sýtosť a pomalé štiepenie cukrov. Toto udržiava hmotnosť tela pod kontrolou. Prídavok prebiotík (FOS a MOS) podporuje trávenie, zaisťuje vyváženú črevnú mikroflóru a následne vedie k lepšej odolnosti.

OPTIMÁLNE SVALSTVO
Vysoký obsah L-Karnitínu, ktorý zohráva kľúčovú úlohu v metabolizme energie, v kombinácii s vysokým obsahom proteínov sa stará o výstavbu a uchovanie svalového objemu, a to i v prípade znižovania hmotnosti. Je samozrejme, že pružné a silné svalstvo je potrebné pre zdravú mieru fyzického pohybu.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!