COCOPET kokosový olej 200 ml

COCOPET kokosový olej 200 ml

Počet hodnotení: 0Počet hodnotení: 0
5,90€8,90€
Kód produktu: COCOPET kokosový olej 200 ml
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 150 Eur, Osobný odber zdarma v Bratislave.

COCOPET kokosový olej 200 ml

POPIS:

Kokosový olej pre zviera? To najlepšie, čo mu môžete dať! Blahodarný vplyv panenského oleja z kokosu na ľudský organizmus je známy od nepamäti. Málokto však vie o jeho pozitívnych účinkoch na zdravie zvierat! Kokosový olej Cocopet je vyrábaný šetrnou metódou a lisovaný za studena. Počas jeho výroby v zásade nepoužívame žiadnu chémiu, umelé vône, bielidlá ani umelé konzervačné látky. Cocopet je tak stopercentne prírodný a vďaka tomu ideálny pre každé zvieratko.

Cocopet - 100% panenský kokosový olej, pôsobí priaznivo na imunitu, zabezpečuje lesklú srsť, je prirodzeným antiparazitikom (odpudzuje blchy, kliešte), pomáha pri úprave stravovacích návykov aj hmotnosti, pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a redukuje zápach z úst. Primiešajte Cocopet každý deň do krmiva a vaše zvieratko sa bude zalizovať! Odporúčame po celý rok vmasírovávať do labiek, v zime predídete popraskaniu kože a ochránite ju pred chemickým posypom. V lete Cocopet zabráni zraneniam labiek na horúcom asfalte či piesku. Ideálne pre psy, mačky a všetky hlodavce. K tekutému skupenstvu kokosového oleja Cocopet dochádza pri presiahnutí vnútornej teploty produktu: 24°C až 26°C. Ideálne skladovať na tmavom, chladnejšom mieste. Nie v chladničke. Pri tuhnutí a topení sa v kokosovom oleji prirodzene nachádza usadenina stuhnutých čiastočiek oleja. Tento stav je pre kokosový olej prirodzený a neovplyvňuje kvalitu produktu.

COCOPET účinkuje dvomi spôsobmi – zvnútra a zvonku, to znamená priamou konzumáciou alebo potieraním kože a srsti. Pre celkové zdravie organizmu a prevenciu odporúčame pridávať Cocopet každý deň do krmiva vášho zvieratka. Nezabúdajte, že čím mladší a aktívnejší je váš miláčik, tým viac energie spotrebuje a následne potrebuje doplniť.

COCOPET je zložený prevažne z nasýtených mastných kyselín, ktoré sú ľahko stráviteľné, obsahujú množstvo antioxidantov a znižujú výskyt srdcovo-cievnych ochorení a niektorých typov rakoviny. Priamo podporujú imunitný systém a pomáhajú vášho miláčika chrániť pred vírusmi, baktériami, plesňami a zápalmi.

Odporúčané dávkovanie:
Pre mláďa: 1,5 čajovej lyžičky / 10 kg váhy
Pre dospelé zviera: 1 čajová lyžička / 10 kg váhy
Pre aktívnejšie zviera: odporúčané dávkovanie môžete primerane navýšiť

K tekutému skupenstvu kokosového oleja Cocopet dochádza pri presiahnutí vnútornej teploty produktu: 24°C až 26°C. Ideálne skladovať na tmavom, chladnejšom mieste. Nie v chladničke. Pri tuhnutí a topení sa v kokosovom oleji prirodzene nachádza usadenina stuhnutých čiastočiek oleja. Tento stav je pre kokosový olej prirodzený a neovplyvňuje kvalitu produktu

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

2014 CanisAlpha s.r.o.
Všetky práva vyhradené!